١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 1000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع

شارژ مستقیم همراه اول

اگر از وارد کردن کد شارژ خسته شده اید شارژ مستقیم همراه اول را تهیه نمایید تا سیمکارت خود را مستقیم و بدون نیاز به وارد کردن پین کد شارژ نمایید شارژ مستقیم همراه اول را می توان از طریق اینترنت خریداری کرد برای خرید شارژ مستقیم همراه اول نیاز به داشتن کارت بانکی یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب است همچنین برای خرید اینترنتی شارژ مستقیم نیاز به فعال بودن رمز دوم کارت بانکیتان است از مزایایی که می توان برای شارژ مستقیم همراه اول نام برد عدم مواجه با مشکلاتی است که در هنگام خرید کارت شارژ همراه اول با آن برخورد می کنید .

خرید اینترنتی شارژ مستقیم همراه اول

با خرید اینترنتی شارژ مستقیم همراه اول و شارژهای دیگر در هر ساعتی می توانید با دسترسی به اینترنت شارژ خود را تهیه نمایید فقط کافیست آدرس سایتی معتبر را در مرورگر خود وارد کرده و در پنل فروش از اپراتورهای موجود همراه اول را انتخاب نمایید و سپس نوع شارژ خود را که مستقیم همراه اول است به همراه مبلغ و تعداد شارژ انتخاب کنید و در مرحله بعد شماره و ایمیلتان را وارد کنید و سپس بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پرداخت را بزنید با اتصل به درگاه بانک باید مشخصات کارت بانکی خود را که عبارتند از شماره کارت ، تاریخ انقضاء ، رمز دوم و CVV2 وارد نمایید با زدن دکمه پرداخت در صورت موفقیت در خرید شارژ مستقیم همراه اول سیمکارت شما از طرف همراه اول به صورت مستقیم شارژ خواهد شد و پیامکی نیز مبنی بر موفقیت در خرید شارژ مستقیم برای شما ارسال می گردد در صورت بروز خطا در هنگام خرید شارژ مستقیم همراه اول می توانید با پشتیبانی سایت مربوط تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف نمایید .

فعال کردن رمز دوم کارت بانکی

می توانید برای تغییر یا فعال سازی رمز دوم کارتتان طبق تصاویر زیر عمل نمائید.
1. به دستگاه خودپرداز ATM بانک صادر کننده کارتتان مراجعه نمائید و با استفاده از رمز اول کارتتان وارد حساب بانکی خود شوید .


فعال سازی رمز دوم تصویری

2. در منوی صفحه اول مانند تصویر گزینه تغییر رمز را انتخاب نمائید تا به قسمتی که مخصوص تغییر رمز اول و یا فعال سازی رمز دوم است هدایت شوید .


نحوه فعال سازی رمز دوم
3. در منوی این صفحه گزینه اول مخصوص تغییر رمز اول است و گزینه دوم مخصوص تغییر رمز دوم کارت عابر بانک است که شما لازم است گزینه تغییر رمز خرید اینترنتی کارت و یا رمز دوم را انتخاب نمائید .


آموزش تغییر رمز دوم

4. رمز دوم خود دلخواه خود را که باید عددی بین 5 رقم تا 12 رقم باشد را وارد نمائید . لازم است که مجددا رمز دوم کارتتان راوارد نمائید تا رمز دوم شما تائید شود .


فعال سازی رمز خرید اینترنتی

5. اگر مراحل فوق را به درستی انجام دهید دستگاه خودپرداز قبضی برای شما صادر خواهد کرد که شامل : CVV2 کارتتان و تاریخ انقضای کارتتان می باشد . که از این پس میتوانید با استفاده از اطلاعات کارت عابر بانکتان مثل : رمز دوم ، تاریخ انقضا ، شماره 16 رقمی کارت و CVV2 کارتتان از طریق اینترنت شارژ همراه اول و یا هر چیز دیگری را خریداری نمائید .


آموزش تصویری تغییر رمز دوم

6. شاید گزینه های منوی دستگاه خودپرداز ATM در بانکهای مختلف متفاوت باشد .دقت داشته باشید که لازم است به صورت دوره ایی رمز اول و همچنین رمز خرید اینترنتی خود را تغییر دهید و بهتر ا ست که اعدادی مثل : تاریخ تولد ، شماره شناسنامه و... که به راحتی قابل دسترسی است را انتخاب نکنید.